افتخارات رادیو کورش

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
(0)
(0)
افتخارات رادیو کورش
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم فرهنگ امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این رسانه بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مخاطب ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن محتوا با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مخاطب مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .
در دنیای مدرن امروز، رسانه به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجموعه رادیو کورش به عنوان تولید کننده محتوا در سطح مراکز تجاری از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در حوزه رسانه همانند طرح های جهانی به عنوان طلایه دار پیش گام بوده ایم .
احترام به مخاطب و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که جذب مخاطب پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مخاطببین ارجمندمان از تضمین محتوا این مجموعه که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.
طراحی توسط یوتاب وب