menusearch
رادیو افق کوروش

بانک مقالات رادیو افق کوروش

اینستاگرام رادیو افق کوروش
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ | ۷:۲۴:۸
نقش فروشگاه‌های زنجیره‌ای در قیمت کالاها نقش فروشگاه‌های زنجیره‌ای در قیمت کالاها فروشگاه‌های زنجیره‌ای نقش قابل توجهی در تامین و توزیع کالاهای اساسی برای مصرف‌کنندگان دارند اما نقش آنها در افزایش قیمت‌ها کاملا صفر است.
پنج شنبه بیست و پنجم آذر ۰۰
برندینگ محصول در بستر توزیع سیستماتیک فروشگاه های زنجیره ای برندینگ محصول در بستر توزیع سیستماتیک فروشگاه های زنجیره ای تاثیر متقابل عرضه کالای با کیفیت در فروشگاه های زنجیره ای محبوب باعث شده است علاوه بر ایجاد رضایت بیشتر مشتریان منافع متقابلی برای تولید کننده و فروشگاه در برداشته باشد. چهارشنبه دوازدهم آبان ۰۰ اتهام بی اساس کم‌فروشی و گرانفروشی به فروشگاه های زنجیره ای اتهام بی اساس کم‌فروشی و گرانفروشی به فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه‌های زنجیره‌ای با کاهش حاشیه سود خود و ارائه تخفیف، رفاه و رضایت مشتری را در نظر می‌گیرند و در بلندمدت حاشیه سود کاهش یافته، با افزایش تمایل مشتریان به خرید از این فروشگاه‌ها جبران خواهد شد. 

سه شنبه یازدهم آبان ۰۰
صرفه اقتصادی، دلیل استقبال از فروشگاه‌های بزرگ صرفه اقتصادی، دلیل استقبال از فروشگاه‌های بزرگ با توجه به اینکه امروزه مردم به دلیل مشغله بسیار و کمبود وقت این امکان را ندارند که مانند گذشته برای خرید مایحتاج خود به مغازه‌‌های مختلف مراجعه کنند، لذا شرایط ایجاب می‌‌کند تا به دنبال فروشگاه‌هایی باشند که نیازهای آنها را یکباره و یکجا برآورده می‌سازد و آنها را از مراجعه به سایر مغازه‌ها بی‌نیاز می‌کند.

دوشنبه دهم آبان ۰۰
اقتصاد مقاومتي و نقش فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي اقتصاد مقاومتي و نقش فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي وجود دلالي‌هاي گسترده در تمامي سطوح توزيع کالا از دست توليد کننده تا مصرف کننده يکي از عومل اصلي تورم و گراني عنوان مي‌شود

پنج شنبه بیست و نهم مهر ۰۰