menusearch
رادیو افق کوروش

با شما 2 هزارتایی شدیم..

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱:۳۳:۱۴
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ پنج شنبه
(1)
(0)
با شما 2 هزارتایی شدیم..
با شما 2 هزارتایی شدیم..

رادیو افق کوروش -شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در آخرین روزهای سال 98 از دو هزار شعبه عبور کرد.

 

افق کوروش توانست سال 98 را با 2 هزار شعبه فعال در 377 شهر ایران به پایان برساند و رکورد تازه ای را در صنعت خرده فروشی ایران به نام خود ثبت کند.

 

هم اکنون فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با 2 هزار شعبه فعال در ایران، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران از منظر تعداد شعب محسوب می شود و در شاخص تعداد نیروی شاغل با همکاری 13 هزار و 500 نیروی انسانی توانمند، کماکان جایگاه نخست را صنعت خرده فروشی کشور به خود اختصاص داده است.

افق کوروش در سال 98 به عنوان چهل و دومین شرکت برتر ایران توانست همچون دو سال گذشته، رتبه نخست پرفروش ترین و بهره ورترین شرکت را در گروه فروشگاه های زنجیره ای از آن خود کند.

 

در پی اقبال هموطنان به دریافت نمایندگی از افق کوروش، تعداد شعب فرانچایز این شرکت نیز در سال 98 با رشد دو نیم برابری رو به رو شد به طوریکه در انتهای اسفندماه 98، تعداد فرانچایزهای افق کوروش از 860 نمایندگی عبور کرد و هم اینک افق کوروش با بیشترین اعطای نمایندگی به مردم، بزرگترین شرکت اعطا کننده ی فرانچایز (نمایندگی) در ایران محسوب می شود.

 

امسال سهام شرکت با استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان بازار سرمایه همراه شده به طوریکه سهم شرکت در سال 98 با رشد قابل توجهی رو به رو شد و در روزهای پایانی سال توانست از قیمت 9 هزار تومان عبور کند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر