menusearch
رادیو افق کوروش

پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران قرنطینه این استان را تکذیب کرد

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹:۴۱
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ سه شنبه
(0)
(0)
پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران قرنطینه این استان را تکذیب کرد
 پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران قرنطینه این استان را تکذیب کرد
به گزارش رادیو افق کوروش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با تکذیب خبر قرنطینه تهران اظهار داشت: برخی با انتشار اخبار کذب آرامش مردم را خدشه دار می کنند این در حالی است که هیچ گاه قرنطینه کردن شهرها از جمله تهران مطرح نبوده و پلیس فتا با این افراد برخورد می کند.
وی ادامه داد: آنچه در استان تهران مدنظر است این است که تمامی مشاغلی که فعالیتها آنها با تامین مایحتاج مردم در ارتباط است مثل نانواییها و سوپرمارکتها به طور مستمر فعالیت دارند و حتی ساعات کاری فروشگاههای بزرگ  و زنجیره ای افزایش پیدا می کند تا تراکم جمعیت به حداقل برسد.
استاندار تهران تصریح کرد: با توجه به اقداماتی که از قبل انجام شده مایحتاج عمومی و اقلام اساسی مورد نیاز مردم به وفور وجود دارد و در انبارها ذخیرهسازی شده تا در اختیار مردم قرار داده شود و نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.
محسنی بندپی سپس گفت: تمامی کارخانجاتی که وظیفه تولید مایحتاج مردم را بر عهده دارند به صورت 24 ساعته فعال هستند ضمن اینکه کارخانجات تولید اقلام بهداشتی، ماسک و دستکش نیز به صورت سه شیفت فعالیت میکنند.
وی با بیان اینکه آنچه امروز تصمیم گیری شده اینکه در 14 مبادی خروجی و وروی تهران امکانات بهداشتی و غربالگری افراد انجام می شود بیان کرد: به کمک نیروی انتظامی، راهداری و دانشگاه علوم پزشکی امکانات تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی تهران فراهم می شود تا نسبت به شناسایی افراد مشکوک به کرونا ویروس و قرنطینه آنها اقدام شود.
استاندار تهران سپس خاطرنشان کرد: این امکان فراهم شده تا 15 گروه از جمله کسانی که دارای بیماری زمینهای هستند، زنان باردار و افراد بالای 50 سال در محل کار حضور پیدا نکنند ضمن اینکه کسانی که امکان دورکاری دارند بتوانند وظایف خود را انجام دهند که این امر سبب سبک سازی ادارات شده است.
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر