menusearch
رادیو افق کوروش

گفتگوی رادیو افق کوروش با مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش

اینستاگرام رادیو افق کوروش
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۹:۴:۳۶
۱۳۹۹/۵/۷ سه شنبه
(0)
(0)
گفتگوی رادیو افق کوروش با مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش
گفتگوی رادیو افق کوروش با مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنت و به دلیل مشکلات ناشی از خرید بصورت فیزیکی اعم از ترافیک، مشکل جای پارک، هزینه سوخت و استهلاک والبته در ماههای اخیر " ویروس کرونا " استقبال مردم از خرید اینترنتی رو به افزایش گذاشته است .

 

در همین راستا شرکت فروشگاههای زنجیره ای در طرحی نو ، خرید اینترنتی از فروشگاههای افق کوروش را در چند ماه گذشته به اجرا درآورد ودر انتهای تیر 99 توانست به رکورد فروش 13.000سفارش دست پیداکند .

در ادامه با مشروح  گفت وگوی رادیو افق کوروش با سرکار خانم غلامیان ، مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش با ما همراه باشید .

 

+جزییات وشرح رکورد فروش اینترنتی افق کوروش چگونه بوده است ؟

 

-خوشبختانه مشتریان عزیز از امکان جدیدی که افق کوروش در اختیار آنان قرار داده ، استقبال بسیار خوبی به عمل آوردند که این رکورد از 390 فروشگاه در سراسر ایران بوده است و تلاش ما بر آن است که آخر مردادماه انشاالله به رکورد  20هزار فاکتور از 600 فروشگاه دست پیدا کنیم .

موضوع قابل ذکر آن است که مشتریان عزیز خود به خوبی آگاه هستند که خرید اینترنتی  از لحاظ صرفه جویی در وقت و انرژی بسیار ارزشمند است والبته راحتی این نوع از خرید با توجه به شرایط خاص کرونا اهمیت زیادی دارد .مشتریان محترم تنها با نصب یک app ساده میتوانند در فروشگاه حضور داشته ، قیمتها را مقایسه کرده وکالای مورد نظر را انتخاب نمایند .

 

+ مسیر طی شده در طول ماههای گذشته برای ثبت این رکورد چگونه بوده است ؟

 

-ما تا اواسط اردیبهشت روزی 30 فاکتور را تجربه کردیم ، با کمک تبلیغات والبته اعتماد مشتریان به افق کوروش ، در تیر ماه به 5هزار فاکتور ودر انتهای تیرماه به 8هزار فاکتور رسیدیم .

این امر تنها در قالب یک کار تیمی قوی قابل انجام بود ، کلیه ی واحدهای فنی ، فروشگاهی وعملیاتی دست به دست هم دادند تا بتوانیم این service level  را پله پله به مرحله ی ترقی رسانده ورضایت مشتریان را کسب نماییم .

تحویل رایگان کالاها در ب منزل بدون دریافت هزینه ی حمل در کمترین زمان ممکن ، علی الخصوص برای اقلام سوپر مارکتی که عموما فاسد شدنی هستند ولازم است در کوتاهترین زمان ممکن به دست مشتریان برسد از نکاتی بود که مورد توجه بسیار قرار گرفت .ما در طول دو ماه توانستیم نسبت به سایر app های موجود در بازار یک رکورد باورکردنی ثبت کنیم  وکماکان ما هنوز امکان افزایش ثبت سفارش های اینترنتی را داریم .

اعتقاد ما بر این است که اگر بتوانیم فرهنگ خرید اینترنتی را در جامعه گسترش دهیم ومشتریان عزیزمان را قانع کنیم که خرید اینترنتی مزایای فراوانی دارد ، فکر میکنم به زودی حرفی برای گفتن داشته باشیم .

 

+ در بررسیهای انجام شده توسط شما چه نکاتی از طرف مردم مورد توجه قرار گرفته وآنها را به سمت خرید اینترنتی سوق داده است 

 

-مهمترین موضوعی که در خرید اینترنتی باید به آن توجه کرد ، اعتماد مشتریان است .

این اعتماد در درجه ی اول ناشی از" کیفیت کالاهاست " خریدار انتظار دارد کالاهایی که از طریق خرید اینترنتی دریافت میکند ، کیفیتی معادل خرید کالاها در خرید حضوری داشته باشد والبته اهمیت این امر در خریدهای سوپرمارکتی بیشتر است .

مورد دوم در کسب اعتماد مشتری " رعایت زمان تعهد داده شده به مشتری " میباشد ، یعنی یک خرید اینترنتی باید در همان زمانی که مشتری انتخاب میکند به دستش برسد .

وسومین موضوع که در کسب اعتماد مشتریان اهمیت به سزایی دارد " قیمت مناسب همراه با تخفیفهای خوب " است ، ما برای تمام مشتریانی که اولین تخفیف را داشتیم ، در حال انجام دومین تخفیف هستیم وامید داریم تا تمام مشتریان ما به عنوان مشتریان همیشگی ووفادار ما ثبت شوند .

 

+لطفا شرایط خرید اینترنتی از افق کوروش را برای عزیزانی که برای اولین بار قصد این نوع خرید از افق کوروش را دارند بفرمایید .
-    نصب app  اکالا از پلی استور یا کافه بازار ویا از طریق وب سایت افق کوروش وبا جست وجوی کلمه اکالا 
-    در منوی اکالا دو قسمت وجود دارد ، یکی خرید از فروشگاههای افق کوروش ودیگری خرید از اکالا ، مشتریان عزیز باید گزینه ی خرید از فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش را انتخاب نمایند .
-    وارد سایت شده ، در آنجا تمام کالاها با دسته بندی همراه با امکان مقایسه ومشاهده ی قیمت موجود است ، بعد از چک وکنترل سبد کالا در این مرحله انتخاب کالا توسط مشتری قابل انجام است .
-    شماره موبایل وآدرس خود را وارد نمایید .
-    زمان بندی را مشخص کنید ، اینکه در چه زمان وچه ساعتی کالا به دستتان برسد ، دو گزینه موجود است : یکی ارسال در کمتر از یک ساعت ویا ارسال در زمانهای خاص که از 9 صبح تا 9 شب میباشد .
-    انتخاب نحوه ی تصفیه حساب : تصفیه در محل یا تصفیه به صورت آنلاین
-    کد سفارش برای مشتری ارسال میشود و به محض اینکه پیک یا سفیر مربوطه کالا را به دست مشتری محترم رساند ، این کد باید تحویل سفیر گردیده وخرید خاتمه میابد .


در پایان  سرکار خانم غلامیان ، مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش از عوامل رادیو افق کوروش تشکر نمود وبه مشتریان محترم فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش گفت :
اگر یک بار خرید اینترنتی را تجربه کنید ، قطعا به این نتیجه خواهید رسید که کالاها در خرید اینترنتی با همان سرویس دهی خرید حضوری به دستشان میرسد .

 

 

فایل صوتی گفتگوی رادیو اافق کوروش با خانم غلامیان مدیر کسب و کار اینترنتی افق کوروش

 

 

 

 

 

 

 

، مشروح گفت وگوی رادیو افق کوروش با خانم غلامیان ، سرکار خانم غلامیان ، مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش ، خانم غلامیان در رادیو افق کوروش ، مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش در رادیو افق کوروش ، رادیو افق کوروش ، افق کوروش ، رادیوافق ، 13000سفارش در فروش اینترنتی ، فروش اینترنتی افق کوروش ، فروشگاههای افق کوروش ، مدیر کسب وکار اینترنتی ، اعتماد مشتریان ، فروشگاه افق کوروش ، سهام افق کوروش ، افق کوروش تهران ، استخدام افق کوروش ، سایت افق کوروش ، ثبت کد قرعه کشی افق کوروش ، کد تخفیف افق کوروش ، افق کوروش سهام ، بورس افق کوروش ، htr ; ، v ، a ، ovdn hdkjvkjd ، h;hgh ، vhnd ، htr ; ، v ، a ، تخفیف افق کوروش ، امیر خسرو فخریان ، مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، رادیو افق کوروش ، میلاد حسن زاده ، مجریران 02128428291 ، گفتگوی رادیو افق کوروش با مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش ، گفتگوی رادیو افق کوروش با مدیر کسب وکار اینترنتی افق کوروش به بهانه رکورد فروش اینترنتی افق کوروش ، خرید آنلاین ، رکورد ، رکورد افق کوروش ، رکورد فروش اینترنتی افق کوروش ،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر