menusearch
رادیو افق کوروش

کالا‌های اساسی و اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در انبارها وجود دارد.

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۴:۱۴:۸
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ یکشنبه
(1)
(0)
کالا‌های اساسی و اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در انبارها وجود دارد.
کالا‌های اساسی و اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در انبارها وجود دارد.

به گزارش رادیو افق کوروش یه نقل از خبرگزاری تسنیم، عباس قبادی با اشاره به وضعیت جامعه که درگیر مبارزه با شیوع بیماری کرونا است، گفت: پیش از این 220 نمایشگاه مستقیم کالا را برای روزهای پایانی سال تدارک دیده بودیم که بر اساس فرمان ستاد مبارزه با بیماری کویدو19 نمایشگاههای بهاره را تعطیل کردیم، اما نمایشگاههای زنجیرهای و میادین ترهبار را رونق بیشتری دادیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان شرایط ذخایر کالا برای شب عید هموطنان و وفور کالا در انبارها افزود: شب گذشته در ستاد تنظیم بازار دوباره وضعیت بازار بررسی شد تا به موقع اقلام مورد نیاز مردم به دستشان برسد.

 

او با اعلام اینکه مردم از خریدهای احساسی اجتناب کنند، گفت: مواد غذایی و اقلام مورد نیاز در سبد خانوار به اندازه کافی در انبارها وجود دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین ابراز کرد: مایحتاج مورد نیاز سفرهای مردم تولید داخل است و به قدر کافی در انبارها موجود است.

معاون وزیر صمت از نظارت بر خریدهای اینترنتی گفت و اضافه کرد: قرار بر این شده است که فروشندگان اینترنتی مجاز کمتر از 24 ساعت کالاهای مورد نیاز مردم را در منزل تحویل دهند.

 

قبادی با توصیه به مردم که از هجوم به فروشگاهها خودداری کنند، گفت: اقدام ناگهانی برای خرید علاوه بر تراکم جمعیت باعث افزایش قیمتها هم میشود.

او از انبار 70 هزار تن میوه (سیب و پرتقال) برای شب عید خبر داد و یادآور شد: اقلام گوشت، مرغ، میوه و مواد بهداشتی مورد نیاز در بازار و فروشگاهها وجود دارد.

قبادی از مردم درخواست کرد تحت تأثیر فضای مجازی قرار نگیرند، گفت: با اصلاح فرهنگ مصرف به موقع و به اندازه برای خانواده خرید کنیم.

قبادی با بیان اینکه تأمین و عرضه مواد خورد و خوراک مردم تعطیل شدنی نیست، گفت: میادین میوه و تره بار بهخلاف سالهای گذشته، در ایام نوروز هم فعالیت میکنند به جز روز اول سال.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر