مدیرعامل اُکالا: تنوع کالایی اُکالا به بیش از 5500 قلم رسید. +صوتی

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
۱۳۹۸/۹/۱۲ سه شنبه
(5)
(0)
مدیرعامل اُکالا: تنوع کالایی اُکالا به بیش از 5500 قلم رسید. +صوتی
مدیرعامل اُکالا: تنوع کالایی اُکالا به بیش از 5500 قلم رسید. +صوتی

رادیو افق کوروش -مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا ضمن اشاره به این مطلب که "بیش از 5 هزار و 500 قلم کالا بر روی اپلیکیشن و وب سایت این فروشگاه قابلیت سفارش دهی دارد" ، گفت: در حال حاضر برای رفاه حال مشتریان حمل سفارشات بطور رایگان انجام می شود.

 

 کاظم کلب خانی مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا در نشست خبری با خبرنگاران ضمن اشاره به دو سالگی این سوپرمارکت آنلاین عنوان کرد: اُکالا هفته گذشته دو سالگی خود را پشت سر گذاشت و در حال حاضر تهران، کرج و مشهد سرویس دهی صورت می گیرد و تا پایان آذر شهرهای کرمان، قم و سمنان نیز به این زنجیره افزوده می شوند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تنوع کالایی فروشگاه اینترنتی اکالا از 5500 قلم فراتر رفته و تلاش کردیم تخفیفات افق کوروش را در همان قالب و در همان چارچوب ادامه دهیم.

 

کلب خانی اُکالا را بازوی اینترنتی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش دانست و گفت: افق کوروش به تمامی سلایق مشتریان خود احترام می گذارد و در همه لایه ها به دنبال سرویس دهی است و از همین روی با راه اندازی فروشگاه اینترنتی اکالا برای آن بخش از مشتریانی که به هر دلیلی امکان حضور در فروشگاه های زنجیره ای را ندارند، بستر را فراهم کرد که بتوانیم خدمات مطلوبی را ارائه دهیم.

 

وی در خصوص ادامه فعالیت این سوپرمارکت آنلاین در ایام قطعی اینترنت بیان کرد: از همان روز اول با تدابیری که اندیشیده شد سرویس دهی به مشتریان ادامه داشت و حتی یک لحظه هم فعالیت خود را متوقف نکردیم و در حال حاضر نیز برای رفاه حال مشتریان حمل سفارشات بطور رایگان انجام می شود و امیدواریم بتوانیم در ادامه نیز سفارشات را بصورت رایگان بدست مشتریان برسانیم.

 

مدیرعامل اکالا به تشریح برنامه آینده این شرکت پرداخت و گفت: تا یک ماه آینده سفارشات بصورت شبانه روزی در شهر تهران و در مرحله بعد در شهرهای دیگر ثبت و ارسال می شوند.

کلب‌خانی همچنین به مزایای بخش "معرفی سرویس به دوستان" اشاره کرد و گفت: برای افرادی که بتوانند سرویس اکالا را به دوستان خود معرفی کنند و همچنین برای افرادی که برای اولین بار از این خدمات استفاده می کنند تسهیلات خوبی را در نظر گرفته است.

 

فایل صوتی خبر:

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی توسط سایت ساز یوتاب