menusearch
رادیو افق کوروش

فروشگاههای زنجیره ای ، پیشرو در همیاری با سیل زدگان

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۴:۴۸:۲۱
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ چهارشنبه
(0)
(0)
فروشگاههای زنجیره ای ، پیشرو در همیاری با سیل زدگان
فروشگاههای زنجیره ای ، پیشرو در همیاری با سیل زدگان

به گزارش رادیو افق کوروش به نقل از تسنیم، محمد نصیری با اشاره به جمع آوری 45 میلیارد تومان از کمک‌های مردمی توسط جمعیت هلال احمر برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: از این رقم 18 میلیارد و 500 میلیون تومان نقد و مابقی کمک‌های غیرنقدی هستند که شامل مواد غذایی، پوشاک و... است.


وی تصریح کرد: کمک‌های غیرنقدی جمع‌آوری شده از سوی جمعیت هلال احمر، در هفته‌های گذشته در بین سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان توزیع شده است و مابقی کمک‌ها نیز تا پایان بهمن ماه توزیع خواهد شد.


رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: همچنین در هفته‌های گذشته شاهد کمک قابل توجهی از سوی بنگاه‌های اقتصادی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارخانجات پتروشیمی بوده‌ایم  که جا دارد از مسئولیت اجتماعی آنها در این زمینه قدرانی شود ضمن اینکه هزینه افتتاحیه جشنواره فیلم فجر نیز در اختیار هلال احمر قرار گرفت که در این ارتباط نیز 15 هزار بسته لوازم‌التحریر به ارزش 300 میلیارد تومان خریداری شده است.


نصیری ادامه داد: همچنین تیم‌هایی از سازمان امداد و نجات برای ارائه خدمات به کودکان سیل‌زده ورود خواهند کرد علاوه بر اینکه برای نخستین بار تیم‌های سلامت با حضور 17 نفر از پزشکان متخصص و فوق متخصص در 4 منطقه سیل‌زده حضور خواهند داشت.


وی همچنین درباره نحوه توزیع کمک‌های نقدی در بین سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان گفت: در این زمینه بر اساس الویت‌های مدنظر اقدام خواهیم کرد و  به‌زودی با برگزاری جلسه با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر و نماینده ولی فقیه در این مجموعه تصمیم‌گیری می‌شود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر