menusearch
رادیو افق کوروش

دکتر فخریان :وضعیت فعالیت فروشگاه ها بعد از ۲۳ فروردین مانند قبل خواهد بود

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۳:۱۸:۴۵
۱۳۹۹/۱/۲۲ جمعه
(3)
(0)
دکتر فخریان :وضعیت فعالیت فروشگاه ها بعد از ۲۳ فروردین مانند قبل خواهد بود
دکتر فخریان :وضعیت فعالیت فروشگاه ها بعد از ۲۳ فروردین مانند قبل خواهد بود

به گزارش رادیو افق کوروش به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، دکتر امیر خسرو فخریان رئیس اتحادیه کشوری فروشگاههای زنجیرهای گفت: دستورالعمل هایی در خصوص توزیع ماسک و دستکش در فروشگاه های زنجیره ای وجود دارد اما هنوز تصمیم گیری های نهایی در این خصوص صورت نگرفته است.

او بیان کرد: اگر این امکان فراهم شود که ماسک در کنار دستکش در فروشگاه ها عرضه شود بسیار مناسب است اما با توجه به اینکه قیمت ماسک بالاست تهیه کردن آن کار دشواری است، چرا که در طول روز حدود ۴ میلیون نفر به فروشگاه های زنجیره ای مراجعه می کنند که فراهم کردن این تعداد ماسک سخت است.

مدیرعامل افق کوروش تشریح کرد: تصمیماتی باید گرفته شود که مردم با ماسک وارد فروشگاه شوند، اما در کنار این موضوع نیز دستکش در فروشگاه وجود دارد. هم اکنون به طور مرتب فروشگاه ها را ضد عفونی می کنیم و دستکش در اختیار مردم قرار می دهیم. 

این مقام مسئول معتقد است که به دلیل قیمت ماسک (حدود 5 هزار تومان) توزیع آن در تمام فروشگاه ها امکان پذیر نخواهد بود چرا که رفت و آمد در فروشگاه ها زیاد است و حتی برخی افراد ممکن به بهانه ماسک به فروشگاه بیایند و خریدی نداشته باشند.

دکتر فخریان افزود: هم اکنون فروشگاه های زنجیره ای فعالیت می کنند و به صورت منتخب شبانه روزی فعال هستند چرا که برخی از مردم تمایل دارند در ساعت هایی که تردد کم است، به فروشگاه ها مراجعه کنند. 

او با اشاره به اینکه بعد از ۲۳ فروردین فروشگاه ها نیز فعال خواهند ماند، گفت: وضعیت فعالیت فروشگاه ها بعد از ۲۳ فروردین مانند قبل خواهد بود و فروشگاه ها همانند اکنون فعال خواهند ماند. 

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاههای زنجیرهای اضافه کرد: تقاضا در فروشگاه ها به شدت کمتر شده است. 

این مقام مسئول گفت: عرضه و توزیع دستکش در فروشگاه امکان پذیر است و اکنون فروشگاه ها به مشتریانی که به فروشگاه مراجعه می کنند دستکش می دهند

 

 

، به گزارش رادیو افق کوروش ، باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر خسرو فخریان ، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، توزیع ماسک و دستکش ، فروشگاه های زنجیره ای ، توزیع ماسک و دستکش در فروشگاه های زنجیره ای ، ماسک در کنار دستکش در فروشگاه ها عرضه شود ، قیمت ماسک بالاست ، حدود ۴ میلیون نفر به فروشگاه های زنجیره ای مراجعه می کنند ، فراهم کردن این تعداد ماسک سخت است ، مدیرعامل افق کوروش ، تصمیماتی باید گرفته شود که مردم با ماسک وارد فروشگاه شوند ، دستکش در فروشگاه وجود دارد ، به طور مرتب فروشگاه ها را ضد عفونی می کنیم ، دستکش در اختیار مردم ، مقام مسئول ، قیمت ماسک حدود 5 هزار تومان ، تمام فروشگاه ها ، رفت و آمد در فروشگاه ها ، خرید ، دکتر فخریان ، فروشگاه های زنجیره ای ، شبانه روزی ، تردد کم ، ۲۳ فروردین ، وضعیت فعالیت فروشگاه ها بعد از ۲۳ فروردین ، فروشگاه ها همانند اکنون فعال خواهند ماند ، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، تقاضا در فروشگاه ها به شدت کمتر شده است ، عرضه و توزیع دستکش ، مشتریانی که به فروشگاه مراجعه می کنند ، رادیو فروشگاه افق کوروش ، رادیو فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ، رادیو افق کوروش تخفیف ، باشگاه مشتریان افق کوروش ، okcsradio ، okcs ،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر