در کمپین " به رسم همسایگی " با واگذاری امتیاز به کمک هموطنان سیل زده بشتابید .

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
۱۳۹۸/۲/۱۶ دوشنبه
(2)
(0)
در کمپین " به رسم همسایگی " با واگذاری امتیاز به کمک هموطنان سیل زده بشتابید .
در کمپین

رادیو افق کوروش - در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین " به رسم همسایگی " اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش تا هفتم خردادماه فرصت دارند برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری نمایند .
اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش جهت واگذاری امتیاز می توانند با مراجعه به اپلیکیشن و ورود به بخشِ کدهای تخفیف و به رسم همسایگی، یکی از دو گزینه "بسته حمایتی غذایی" بسته حمایتی بهداشتی" را انتخاب نمایند تا با کسر امتیاز آن ها،  این بسته های حمایتی تهیه و به مناطق سیل زده ارسال و بین هموطنان آسیب دیده توزیع گردد.
"بسته غذایی" شامل اقلام روغن، شیر، حبوبات، ماکارونی، کنسرو تن ماهی، خرما، کشمش و بیسکوئیت می شود و "بسته بهداشتی" باشگاه مشتریان افق کوروش، پد بهداشتی، پوشک، دستمال مرطوب کودک، دستمال کاغذی، خمیر دندان، شامپو، مسواک، مایع دستشویی، صابون، پودر لباسشویی دستی و پودر صابون را شامل خواهد شد. 
لازم به ذکر است؛ اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش تا هفتم خرداد ماه مصادف با شب قدر فرصت دارند بدون پرداخت هزینه و تنها با استفاده از امتیازات باشگاه مشتریان خود به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر کمک نمایند.
 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده