menusearch
رادیو افق کوروش

جامعه اصناف در برهه های مهم نقش مهمی ایفا نمودند.

ایام سوگواری سالار شهیدان تسلیت باد
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۷:۲۰
۱۳۹۹/۴/۱ یکشنبه
(0)
(0)
جامعه اصناف در برهه های مهم نقش مهمی ایفا نمودند.
جامعه اصناف در برهه های مهم نقش مهمی ایفا نمودند.

رادیو افق کوروش - رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا، با اشاره به گرامیداشت روز ملی اصناف، از نقش و حضور همیشگی جامعه صنفی ایران در صحنه های مهم قبل و بعد از انقلاب در همراهی با روحانیت، به نیکی یاد کرد و گفت: جامعه اصناف در برهه های مهم انقلاب، جبهه، زلزله، سیل و بحران اخیر کرونا نقش مهمی ایفا نمودند.

 

 جمشید گلپور رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت در این جلسه  با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف، گفت: باید با توجه و نگاه به معیشت در کنار سلامت و با الزام به پروتکلهای بهداشت فردی از شرایط کرونا عبور کنیم.

 

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف، از اهمیت اقتصاد خانواده و معیشت به عنوان یک امر مهم حیاتی نام برد و گفت: متاسفانه زمان پایان کرونا نامشخص است و نمی توان کسب و کار مردم را تعطیل کرد و از این رو با نگاه معیشت در کنار سلامت، باید با الزام پروتکل های بهداشتی فردی از این برهه حساس نیز عبور کنیم.

رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت با اشاره به مشکلات واحدهای صنفی در بحران کرونا، افزود: مشاغل خرد در توسعه اقتصاد شهری و اشتغال نقش بسزایی دارند و وظیفه دولت کمک و تسهیل در خدمات رسانی به این جامعه بزرگ بخش خصوصی می باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر