menusearch
رادیو افق کوروش

تجهیزات فروشگاهی افق کوروش

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۵:۱
۱۳۹۹/۵/۱ چهارشنبه
(1)
(0)
تجهیزات فروشگاهی افق کوروش
تجهیزات فروشگاهی افق کوروش

رادیو افق کوروش - فروشگاه های زنجیره ای همچون افق کوروش از جمله فروشگاه هایی هستند که در طراحی و چیدمان شعب آنها استانداردهای خاصی رعایت می شود.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، از جمله فروشگاه های خرده فروشی با فرمت زنجیره ای برای فروش مایحتاج روزانه خانوار هاست که در سال 1388 به ثبت رسید.

این شرکت در سال 1397 در بازار بورس اوراق بهادار در بازار دوم ثبت شد. بخشی از سهام این شرکت در اختیار گروه صنعتی گلرنگ و چند شرکت دیگر است.

 

این فروشگاه زنجیره ای همانطور که گفته شد خدمات ارائه محصولات مواد غذایی و لبنیات را بر عهده دارد و با دارا بودن بیش از 2 هزار شعبه در سراسر کشور، در حال خدمت رسانی به عموم مشتریان است. در این فروشگاه ها مواد غذایی و پروتئینی و لبنیات با وضعیت همواره تخفیف به فروش می رسند.

دکوراسیون فروشگاهی نیازمند تجهیزاتی متناسب با نوع کاربری و ابعاد آن است.

 

به منظور نگهداری  و فروش بهینه محصولات شرکت افق کوروش از قفسه بندی ها و تجهیزات فروش مناسبی استفاده می کند. این فروشگاه ها از انواع استند ها برای نمایش محصولات خاص استفاده می کنند در ضمن انواع مختلف قفسه های یک طرفه و دوطرفه خود ایستا در این فروشگاهها مورد استفاده قرار می گیرند. انواع دیگری از مدل های مختتلف قفسه ها مانند قفسه های گرد و یا کنج  نیز در این فروشگاه مورد استفاده قرار گرفته اند.

 

در مورد تجهیزات دیگری که در این فروشگاههای زنجیره ای مورد استفاده قرار می گیرد سیستم پرداخت و ارائه فاکتور و رسید به صورت الکترونیکی است.  از این لحاظ نیز فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش کار را برای مشتریان بسیار ساده کرده اند.

 

از دیگر تجهیزاتی که در این فروشگاه ها می توان نام برد یخچال و فریزرهای مخصوص فروشگاهی است. این یخچال ها در طرح ها و اندازه های مختلفی تهیه و در این فروشگاهها با توجه به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مختلف یخچال و فریزر هایی که در این فروشگاهها مورد استفاده قرار می گیرند یخچال های ایستاده با دو، سه و چهار درب هستند که کار را برای بارگذاری یخچال، تمیز کردن یخچال، و در دسترس بودن یخچال راحت کرده اند. از تکنولوژی های پیشرفته در یخچال های مورد استفاده در فروشگاه افق کوروش می توان به یخچال های بدون درب اشاره نمود که پرده هوا در این یخچال ها جایگزین درب شده و برای دسترسی به محصولات  نیاز به باز و بسته کردن درب نیست.

 

از موارد دیگری که باید به آن توجه شود انتخاب رنگبندی و چینش محصولات در قفسه هاست که در قالب قفسه های سر شلف کاربرد دارد.

بایستی در طراحی قفسه ها دید کافی مشتری به فروشگاه تأمین شود که در افق کوروش به همین شکل است. در مقاله انواع شلف و سرلاین های فروشگاهی در مورد این گروه از تجهیزات توضیح داده شده است.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از تجهیزات به روز و مناسبی در زمینه فروشگاهی استتفاده می کنند. در ادامه باید توجه داشته باشیم که مدیریت و طرح های بزرگ اینچنینی نیاز به دقت و دانش بالایی دارد. در طراحی تجهیزات باید استایل برند مورد نظر قرار بگیرد و در این راستا باید از تخصص معماران داخلی فروشگاه و علوم مهندسی بسیار بهره گرفت.

اگر تجربه خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را داشته باشید، حتما متوجه شده اید تجهیزات و طراحی داخلی شعب این مجموعه مطابق با رنگ سازمانی آن بوده و در ساخت تجهیزات از رنگ قرمز استفاده شده است. این مورد یکی از استانداردهایی است که فروشگاه های زنجیره ای برای شناخته شدن خود در میان مشتریان از آن بهره می برند.

، تجهیزات فروشگاهی افق کوروش ، رادیو افق کوروش ، افق کوروش ، فروشگاه های زنجیره ، فروشگاه های زنجیره ای همچون افق کوروش ، طراحی و چیدمان ، طراحی و چیدمان شعب ، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، فروشگاه های خرده فروشی ، فروش مایحتاج روزانه خانوار ، بازار بورس اوراق بهادار ، گروه صنعتی گلرنگ ، محصولات مواد غذایی و لبنیات ، 2 هزار شعبه در سراسر کشور ، مواد غذایی و پروتئینی و لبنیات ، همواره تخفیف ، دکوراسیون فروشگاهی ، نگهداری و فروش بهینه محصولات شرکت افق کوروش ، محصولات شرکت افق کوروش ، شرکت افق کوروش ، قفسه بندی ها و تجهیزات فروش ، نمایش محصولات خاص ، قفسه های یک طرفه و دوطرفه ، فروشگاههای زنجیره ای ، سیستم پرداخت و ارائه فاکتور ، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، مشتریان ، یخچال و فریزرهای مخصوص فروشگاهی ، انواع مختلف یخچال و فریزر ، یخچال های ایستاده با دو ، سه و چهار درب ، بارگذاری یخچال ، تمیز کردن یخچال ، در دسترس بودن یخچال ، یخچال راحت ، تکنولوژی های پیشرفته ، تکنولوژی های پیشرفته در یخچال ها ، فروشگاه افق کوروش ، یخچال های بدون درب ، رنگبندی و چینش محصولات در قفسه ها ، قفسه های سر شلف ، دید کافی مشتری ، فروشگاه تأمین ، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از تجهیزات به روز و مناسبی در زمینه فروشگاهی استتفاده می کنند ، تجهیزات به روز و مناسبی در زمینه فروشگاهی ، تخصص معماران داخلی فروشگاه ، علوم مهندسی ، خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، تجهیزات و طراحی داخلی شعب ، ساخت تجهیزات ، استانداردهایی است که فروشگاه های زنجیره ای برای شناخته شدن خود در میان مشتریان از آن بهره می برند ، رادیو فروشگاه افق کوروش ، رادیو آنلاین افق کوروش ، امیرخسرو فخریان ، تخفیف افق کوروش ، جشنواره افق کوروش ، بورس افق کوروش ، سهام افق کوروش ، باشگاه مشتریان افق کوروش ، میلاد حسن زاده ، نیلوفر نگهبان ، okcsir ، okcs ، okcsradio ،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر