menusearch
رادیو افق کوروش

دکتر صبوری: تا پایان سال ۹۸ به سقف ۲۰۰۰ فروشگاه خواهیم رسید.

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۳:۱۲:۴۰
۱۳۹۸/۹/۱۰ یکشنبه
(1)
(0)
دکتر صبوری: تا پایان سال ۹۸ به سقف ۲۰۰۰ فروشگاه خواهیم رسید.
دکتر صبوری: تا پایان سال ۹۸ به سقف ۲۰۰۰ فروشگاه خواهیم رسید.
رادیو افق کوروش -برنامه شرکت افق کوروش راه اندازی ۱۶۰۰ شعبه تا انتهای سال ۹۸ بود اما؛ امروز تعداد شعبات به ۱۷۰۰ واحد رسیده و تا پایان سال ۹۸، به طور حتم سقف ۲۰۰۰ فروشگاه زده خواهد شد.
 
توضیحات
 
حسین صبوری قائم مقام مدیرعامل شرکت افق کوروش درخصوص بررسی روند و جایگاه فعلی این شرکت در برنامه‌ریزی‌های انجام شده اظهارکرد: از مهم‌ترین برنامه‌های "افق"راه‌اندازی ۱۶۰۰ شعبه تا پایان سال۹۸ بود اما؛ امروز تعداد شعبات این مرز را رد کرده و هم‌اکنون به ۱۷۰۰ واحد رسیده و تا پایان سال ۹۸، به طور حتم سقف ۲۰۰۰فروشگاه زده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تا پایان ماه جاری، تعداد فروشگاه‌ها از ۱۷۷۰ عبور خواهد کرد، ادامه داد: بخش عمده رشد فروشگاه‌های افق کوروش از ناحیه فروشگاه فرانچایزبوده که تعداد آن در حال حاضر ۶۳۴ شعبه اعلام شده است. 

برنامه ریزی دیجیتالی در حوزه‌های مختلف
صبوری با اشاره به سرمایه‌گذاری در حوزه دیجیتال عنوان کرد: سرمایه‌گذاری‌های زیادی توسط خرده‌فروشان دنیا در حوزه دیجیتال صورت گرفته به این شکل که ترند‌های تکنولوژی در این صنعت عمدتا حول محور فناوری‌های دیجیتال است؛ بنابراین افق کوروش نیز در جهت تحقق این هدف در آینده، اقدام به برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف خواهد کرده است..
 
توضیحات

وی به برنامه‌های سال جاری این شرکت اشاره کرد و گفت: علاوه بر گسترش "اُکالا"، از جمله مسائل مهم در دستور کار " افزایش خدماتی"است که در باشگاه مشتریان ارائه خواهد شد.

افزایش خدمات و تنوع در باشگاه مشتریان
صبوری تصریح کرد: افق کوروش در باشگاه مشتریان خود، تعداد جی وی هایی که به مشتریان سرویس می‌دهد را به شدت افزایش داده و به ایجاد تنوع در نوع خدمات و امتیازاتی را که مشتریان و اعضای باشگاه بهره‌مند خواهد پرداخت تا به جذابیت باشگاه مشتریان افزوده شود.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای حرکت در جهت مدرن سازی نظام توزیع
قائم مقام مدیرعامل افق کوروش همچنین اظهار داشت: به طور کلی، شکل‌گیری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، به نوعی حرکت در جهت مدرن‌سازی نظام توزیعبوده چراکه نظام توزیع از نظام تولید عقب‌تر است؛ به این معنی که یک برنامه کاملا آگاهانه در جهت گسترش و شکل‌گیری نظام توزیع در کشور وجود ندارد. بازار‌های سنتی به تدریج متحول شده و در پاسخ به نیاز‌هایی که در سطح بازار وجود دارد، اشکال مختلفی مثل شکل گیری شرکت‌های پخش را به وجود آورده است.

حسین صبوری در ادامه بیان کرد: وجود فروشگاه‌های زنجیره‌ای گام بسیار مهمی در جهت مدرن‌سازی نظام توزیع کشور محسوب می‌شود اما؛ آیا شرکت‌های زنجیره‌ای زمانی که شروع به کار می‌کنند قادر هستند زنجیره‌ی توزیع خوبی داشته باشند؟ یکی از معیار‌هایی که با آن می‌توانیم دو زنجیر را با هم مقایسه کنیم در واقع سابلکین این دو است که بر این اساس می‌توانیم قضاوت کنیم که آیا رشد زنجیره‌ای رشد پایداری در آینده خواهد بود یا نه، زیرا یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌هایی که در یک زنجیره وجود دارد سابلکین آن است.