menusearch
رادیو افق کوروش

به مناسبت روز زن از بانوان شاغل در افق کوروش قدردانی شد

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ | ۲۲:۲۷:۲
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ شنبه
(1)
(0)
به مناسبت روز زن از بانوان شاغل در افق کوروش قدردانی شد
به مناسبت روز زن از بانوان شاغل در افق کوروش قدردانی شد
رادیو افق کوروش - قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با همراهی معاونین ستاد مرکزی همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با هدف بزرگداشت روز زن و مقام والای مادر در بازدیدی سرزده و غافلگیرکننده از ستاد مرکزی این شرکت، ضمن تبریک این روز از تلاش ها و زحمات یکایک همکاران خانم قدردانی کردند.

صبح امروز حسین صبوری قائم مقام مدیرعامل این شرکت با همراهی معاونین بازرگانی، منابع انسانی و لجستیک و مالی افق کوروش به مناسبت روز زن و به منظور تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) و تجلیل از مقام بانوان شاغل در این شرکت بطور سرزده و غافلگیرکننده در جمع همکاران خانم ستاد مرکزی افق کوروش حاضر شدند و ضمن تبریک این روز با تقدیم شاخه گل و هدیه، از زحمات و تلاش یکایک همکاران خانم قدردانی کردند.

 

قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در این بازدید ضمن اشاره به اشتغال یک هزار و 500 خانم در این  شرکت گفت: علی‌رغم بالا رفتن سطح تحصیلات و حتی افزایش نسبت ورودی خانم‌ها به دانشگاه‌ها، متاسفانه کماکان نرخ مشارکت زنان در جامعه بسیار پایین و حدود 13 درصد است.

وی افزود: در افق کوروش تمام تلاش مجموعه بر این بوده که نگاه جنسیت زده‌ای در به کارگیری همکاران حاکم نباشد و بررسی آمار مشارکت استخدام ها بیانگر آن است که از میانگین اشتغال بانوان در جامعه، بهتر عمل کرده ایم.

 

قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در ادامه با تجلیل و تقدیر از زحمات بانوان شاغل در ستاد مرکزی افق کوروش و همچنین بانوان شاغل در شعب این شرکت، افزود: در سال های گذشته افق کوروش شتاب بالایی داشته و مطمئنا این شتاب بالا نیاز به صرف انرژی و تحمل سختی های فراوانی داشته است بنابراین از همه همکاران تشکر می‌کنم که در این مدت همراه ما بودند و باید گفت که افتخاراتی که امروز به آن دست پیدا کردیم، نتیجه تلاش تک تک همکاران از جمله خانم‌های مجموعه بوده است.

صبوری در پایان با تبریک روز زن و تجلیل از بانوان ستاد مرکزی افق کوروش ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همکاری همکاران شرکت، مسیر موفقیت و روشن افق کوروش را تا دستیابی به چشم انداز جذاب این شرکت ادامه دهیم.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر