menusearch
رادیو افق کوروش

اکالا به کرمانشاه آمد

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ | ۳:۳۴:۲۰
۱۳۹۹/۱/۲ شنبه
(0)
(0)
اکالا به کرمانشاه آمد
اکالا به کرمانشاه آمد

رادیو افق کوروش-فروشگاه اینترنتی افق کوروش (اکالا) با حضور معاون استاندار کرمانشاه و مدیریت منطقه 15 این شرکت فعالیت خود را در کرمانشاه آغاز کرد.

 

در پی شیوع ویروس کرونا این شرکت در یک ابتکار فوری و با درک شرایط موجود این امکان را برای مشتریان کرمانشاه فراهم کرد که بتوانند خرید خود را از افق کوروش بصورت اینترنتی انجام دهند.

هدایت حاتمی معاونت استانداری کرمانشاه با همراهی عرفان فرخزاد مدیریت منطقه 15 افق کوروش از هاب اکالا بازدید و از نزدیک ظرفیت خدمت رسانی این شرکت در کرمانشاه را مورد ارزیابی قرار دارد.

حاتمی در این بازدید ضمن قدردانی از شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که امکان خرید اینترنتی کالاهای اساسی را برای خانواده های کرمانشاهی نیز فراهم کردند، اظهار داشت: بدون شک هر چقدر از اجتماعات و حضور مردم در خیابان ها کم کنیم ، مقابله با شیوع ویروس کرونا آسان تر خواهد شد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که سوپرمارکت آنلاین اکالا عملکردی مشابه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش داشته باشند و در زمینه مشتری مداری و خدمت رسانی به هموطنان کرمانشاهی موفق عمل کنند.

هموطنان عزیز در کرمانشاه می توانند با استفاده از اپلیکیشن اکالا و یا مراجعه به وب سایت این شرکت به نشانی www.okala.com می توانند نسبت به ثبت سفارش خود اقدام و کالاها را درب منزل تحویل گیرند.