menusearch
رادیو افق کوروش

آغاز فعالیت فروشگاه اینترنتی اُکالا در استان های درگیر کرونا

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | ۲:۲۳:۵۶
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ سه شنبه
(0)
(0)
آغاز فعالیت فروشگاه اینترنتی اُکالا در استان های درگیر کرونا
آغاز فعالیت فروشگاه اینترنتی اُکالا در استان های درگیر کرونا

رادیو افق کوروش - اُکالا در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و فراگیری آن در برخی استانها و استقبال مردم به خرید از فروشگاه های اینترنتی، فعالیت خود را در استانهای پرخطر و دارای وضعیت قرمز آغاز کرد.

 

کاظم کلب خانی مدیرعامل فروشگاه اینترنتی افق کوروش ( اُکالا) اعلام کرد: فروشگاه اینترنتی اُکالا در روزهای گذشته با قدرت فعالیت خود را در قم آغاز کرده ضمن آنکه با توجه به نگرانی های شدید پیرامون افزایش آمار جان باختگان در استان گیلان و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی ضرورت دانسته شد که به سرعت در بحرانی ترین شهر درگیر با کرونا حضور پیدا کنیم.

 

مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا در ادامه اعلام کرد: بر همین اساس، از روز پنجشنبه ( مورخ 22 اسفندماه 98 ) در شهرهای رشت، کرمانشاه و تبریز نیز آماده خدمت رسانی به هموطنان است.

کلب خانی در ادامه استقبال مردم را برای خرید از فروشگاه اینترنتی اُکالا بی نظیر و غافلگیرکننده توصیف کرد و افزود: با توجه به گرایش شدید مردم به خرید اینترنتی، همزمان ارائه خدمات بزرگترین سوپرمارکت آنلاین کشور ( okala) در استان‌های تهران، البرز، سمنان، یزد، مشهد و کرمان نیز افزایش پیدا کرده است.

 

به گفته وی، در پی شیوع ویروس کرونا و توصیه های شدید بر عدم حضور در اجتماعات و ماندن در منزل، حجم خرید مردم از فروشگاه های اینترنتی اکالا نسبت به روز های قبل از شیوع ویروس کرونا، سه برابر شده است.

مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا اعلام کرد: در حال حاضر بیش از 5500 قلم کالا با تخفیفات فراوان بر روی اپلیکیشن و سایت اُکالا قابلیت سفارش دهی دارد و تلاش ما بر این است که تا خردادماه سال آینده، فعالیت خود را در سراسر ایران گسترش دهد.

وی ادامه داد: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، گرایش مردم به خرید کالاهای بهداشت فردی، میوه، محصولات پروتئینی افزایش پیدا کرده است و حجم معنی داری از سفارشات مردم به خرید این کالاها اختصاص پیدا کرده است و مصرف کنندگان می توانند به خرید کالاهایی همچون دستکش، ژل ضدعفونی و شوینده از اکالا نیز اقدام نمایند.

 

کلب خانی همچنین اعلام کرد: تمامی سفیر و جورچین های فروشگاه اینترنتی اُکالا موظف به استفاه از دستکش و ماسک شدند ضمن آنکه تمامی تجهیزات موجود به ویژه صندوق و دستگاه های پز به صورت روزانه و مرتب ضدعفونی می شوند.

 

کلب خانی همچنین گفت: مشتریان عزیز این امکان را دارند که از طریق وب سایت و اپلیکیشن اُکالا، کالاهای مورد نیاز خود را با اسکن بارکُد و یا به صورت صوتی ثبت کنند و لیست سفارشات را در حداقل زمان ممکن تحویل بگیرند.

با اُکالا با خیالی آسوده در منزل بمانید

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر