menusearch
رادیو افق کوروش

پیام دکتر مهدی فضلی برای آغاز سال کاری ۱۴۰۱

اینستاگرام رادیو افق کوروش
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۴:۳:۳۰
جستجو
نشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره اینشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ای
۱۴۰۱/۱/۱۷ چهارشنبه
(5)
(0)
پیام دکتر مهدی فضلی برای آغاز سال کاری ۱۴۰۱
پیام دکتر مهدی فضلی برای آغاز سال کاری ۱۴۰۱

رادیو افق کوروش - پیام جناب آقای دکتر مهدی فضلی رئیس محترم هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ به مناسبت آغاز سال کاری ۱۴۰۱

 

به نام حضرت دوست

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت همه شما همکاران عزیزم و خانواده های محترم.

تبریک عرض می کنم فرا رسیدن بهار طبیعت را و همزمانی آن را با بهار دل ها ماه مبارک رمضان و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات امیدوارم شروع قرن جدید که مصادف شده با این ماه مبارک و عزیز ، منشاء خیرات و برکات زیادی برای مردم عزیزمان و ایران اسلامی گرانقدر مان باشد.

 

به لطف الهی در حال حاضر در گروه صنعتی گلرنگ قریب به ۴۵ هزار همکار هستیم که به اتفاق اعضای خانواده های گرامی حدود ۱۴۰ هزار نفر می شویم.
و همانطور که می دانید خدمت پدر معنوی بزرگوار گروه صنعتی گلرنگ قول یکصدهزار همکار را دادیم که به این ترتیب در مجموع یک خانواده بزرگتر با بیش از ۳۰۰ هزار نفر خواهیم شد انشاالله .

 

با لطف و عنایت خداوند رحمان تا به امروز توانسته ایم رشد همه جانبه اشتغال رو به دور از هرگونه نگرانی و دغدغه ه ای با همدلی و صفا و صمیمیت و وفاق این خانواده بزرگ به پیش ببریم و هر کجا احساس کردیم که برای تحقیق این هدف بزرگ لازمه کاری انجام بدیم هر چند سخت همه دست در دست هم دادیم و همت کردیم و ان مهم را به انجام رساندیم و به سرعت پیش رفتیم که اگر نبود این سرعت همت و صمیمیت در سایه ایمان حتماً در شرایط فعلی اقتصادی شرایط دیگری داشتیم.

 

اینک بیش از گذشته ضرورت حضور در بازارهای منطقه ای و بین المللی احساس میشود.

ظرفیت های تولیدی ایجاد شده در کشور و در صنایع مختلف که این سال‌ها با همت بخش خصوصی و حمایت های دولتی شکل گرفته فرصت رو پیش رو قرار داده تا بتوانیم از ظرفیت ها به نفع کشور و در جهت رشد صادرات غیر نفتی بهره ببریم و امروز برانیم تا با توجه به زیرساخت های شکل گرفته در گروه که در سایه تلاش ها ، همدلی و ایمان همه همکاران عزیزمان به خداوند متعال و در راه عشق به وطن وجود دارد بتوانیم با صادرات و حضور جدی نخست در بازارهای کشورهای همسایه و سپس در بازار های جهانی به رقابت با بزرگان بین المللی بپردازیم و در این کارزار خیلی سخت با تکیه بر ایمان ، بازارها را یکی پس از دیگری نصیب خود نماییم.

 

به حمدالله امروز در بازار عراق به جرأت می توانیم بگوییم که در صنعت شوینده شماره یک هستیم . با تفاوتی چشمگیر با شرکت های بعدی که بزرگان بین المللی هستیم .

در بازار افغانستان هم علی رغم همه مشکلات و ناامنی ها سالهاست که حضور داریم و وضعیت ما در بازار افغانستان هم به همین ترتیب است ، شماره یک هستیم و الحمدلله با قدرت و صلابت به پیش می رویم.

 

آنچه امروز ما را مصمم تر می سازد تا این راه را با سرعت بیشتری دنبال نماییم حضور همکاران خوب و ارزشمندی چون شما در این مجموعه است چرا که وظیفه ما به حد داشته‌هایمان بالاست. لا يُکَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها
که وسع ما امروز به اندازه تو آن همکاران خوبی چون شماست پس مصمم هستیم و سعی داریم با توکل بر خداوند متعال و با اتکا به سرمایه های عظیم انسانیمان با هدف رسیدن به ۵۰۰ شرکت برتر جهانی با توسعه صادرات و تولید فرامرزی این راه را طی نمایید.

در عین حال که نیک می دانیم در ارتقاء کیفیت توانمندی‌های مان هرگز نباید احساس کنیم که به لحظه پایانی رسیده‌ایم و مستمر باید در جهت ارتقاء توانمندی های مان تلاش کنیم و فراموش نکنیم که بزرگان بین المللی امروز امکاناتی دارند که ما هر چه تلاش کنیم نمی توانیم داشته باشیم نظیر امکان بهرمندی از امکان تامین مالی با نرخ حدود صفر درصد.


و همینطور امکان حضور بسیار راحت و بی دردسر در تمامی بازارها بدون هیچ گونه محدودیتی ؛ در صورتی که برای ما به هیچ وجه این چنین نیست ، ولی از آنجا که خواستن توانستن است و باور داریم که ما می توانیم این کمبود ها را با تلاش بیشتر رفع نماییم که همین طور هم بوده و توانستیم الحمدلله در بازارهای عراق ، افغانستان و ترکیه به همین ترتیب عمل کنیم ، می توانیم مطمئن باشیم اشتغال زایی که خدمت پدر بزرگوار معنوی گروه صنعتی گلرنگ قولش را دادیم انشاالله محقق خواهد شد و در هیچ برهه‌ای از زمان با مشکل مواجه نخواهد شد.

 

در مورد برخورداری از تسهیلات وام مسکن هم که صحبتش را آواخر پارسال داشتیم لازم است به اطلاع شما همکاران عزیزم برسانم که با شدت و حدت این موضوع از همان زمان توسط همکاران خوبمان پیگیری شده و کار آغاز شده و انشاالله همانطور که وعده کرده بودیم طی سال جاری همه همکارانی که بیش از ۱۰ سال سابقه دارند و واجد شرایط هستند بتوانند از این وام بهره مند بشوند و ما افتخار این را داشته باشیم که در مجموعه گروه صنعتی گلرنگ همه همکاران بالای ده سال سابقه از این امکان ارزشمند به بهترین و مطلوب ترین نحو ممکنه برخوردارند .

 

در مورد بیمه تکمیلی درمانی هم همانطور که همیشه خواست قلبی ما بوده امروز شاهد این هستیم که اکثر موارد در پوشش بیمه قرار گرفته و اگر مشکلی هم بوده با تذکراتی که شما عزیزان داشتید با پیگیری خوب همکاران مون مرتفع شده است و از شما تقاضا دارم که اگر باز هم مشکلی پیش آمد حتماً با بخش امور بیمه ای شرکتتان مطرح کنید تا نسبت به رفع موارد قلیل باقیمانده نیز در چهارچوب قراردادها اقدام به شود.

 

اما در پایان یک نکته و خواسته نیز از همه شما عزیزانم دارم و آن این است که همه ما می بایست به طور فزاینده به کیفیت کارمان ، تولید مان ، محصولاتمان و خدماتمان اعتقاد داشته باشیم و آن را برای رضایت مصرف کنندگان عزیز که قطعاً رضایت و برکات بیش از پیش خداوند رحمان را به دنبال خواهد داشت به انجام برسانیم .

 

مجدداً از همه زحمات و تلاش های شما عزیزان و حمایت های ارزشمند خانواده های گرامی صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و همه شما را به خداوند متعال می سپارم .

 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار

 

روز و روزگار خوش

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر