menusearch
رادیو افق کوروش

اختتامیه دومین جایزه استارت‌اپی استاد فضلی برگزار شد

اینستاگرام رادیو افق کوروش
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۰:۳۰:۳۹
جستجو
نشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره اینشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ای
۱۴۰۲/۱/۲ چهارشنبه
(3)
(0)
اختتامیه دومین جایزه استارت‌اپی استاد فضلی برگزار شد
اختتامیه دومین جایزه استارت‌اپی استاد فضلی برگزار شد

مراسم اختتامیه دومین جایزه استارت‌اپی استاد محمدکریم فضلی برگزار شد.

 

به گزارش رادیو افق کوروش، این مراسم به همت مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ در 14 اسفند ماه 1401 با حضور اعضای محترم هیات مدیره گروه صنعتی گلرنگ، جمعی از مدیران مجموعه و گروه‌های استارت آپی برگزار گردید.

 

توضیحات

 

دکتر صبوری مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در این مراسم گفت: استارت اپ های حاضر در این رویداد کارهای نوآورانه ای ارائه دادند که می توانند به مجموعه گلرنگ در حوزه سرمایه گذاری کمک کنند .

 

ایشان در ادامه اضافه کرد، با توجه به موج چهارم صنعتی بخش زیادی از اقتصاد به این حوزه ها تخصیص خواهد داشت که رشد و پیشرفت بدون این حوزه ها مقدور نمی باشد.

 

توضیحات


هدف از برگزاری این همایش پایش، شناسایی و ارزیابی تیم های فناور و هسته‌های دانشی کشور عزیزمان ایران بود و همچنین چشم انداز این مراسم در خصوص تیم های استارت آپی و فن آوری که در رده Seed یعنی زمانی که تیم‌ها دارای ایده و محصول اولیه MVP، همراه با مارکت فیت مشخص می‌باشند، کمک می‌کند که در مسیر رشد و اعتلای درست خود قدم برداشته و در صورت مناسب بودن ایده ها در زنجیره ارزشی گروه صنعتی گلرنگ قرار خواهند گرفت.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر