menusearch
رادیو افق کوروش

توزیع کالا از طریق فروشگاه‌های زنجیره ای بهتر به دست مردم می‌رسد

اینستاگرام رادیو افق کوروش
جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ | ۲۰:۵۳:۱۹
جستجو
مراسم کلنگ زنی مرکز توسعه رهبران کسب کار، ساختمان استاد فضلیمراسم کلنگ زنی مرکز توسعه رهبران کسب کار، ساختمان استاد فضلیدیدار مدیرعامل افق کوروش با همکاران منطقه هشتدیدار مدیرعامل افق کوروش با همکاران منطقه هشت
۱۴۰۱/۲/۲۳ جمعه
(0)
(0)
توزیع کالا از طریق فروشگاه‌های زنجیره ای بهتر به دست مردم می‌رسد
توزیع کالا از طریق فروشگاه‌های زنجیره ای بهتر به دست مردم می‌رسد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان عنوان کرد: بر اساس گزارش‌هایی که گرفته‌ام، توزیع کالا از طریق فروشگاه‌های زنجیره ای بهتر از مغازه‌ها به دست مردم می‌رسد.


به گزارش رادیو افق کووش به نقل از اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای به نقل از خبرگزاری فارس، در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان اظهار داشت: به لحاظ قانون تنظیم بازار در کشور هیچ استانی نمی‌تواند مانع ورود یا خروج کالاها از استانی به استان دیگر شود به غیراز استان‌ها و بازارچه‌های مرزی که بحث قاچاق و یا بهداشت را دارند.


حسین محرابی ادامه داد: نمی‌توانیم مصوبه‌ای داشته باشیم که خروج کالاها از استان کرمان به استان‌های دیگر را ممنوع کنیم، اما می‌توانیم با رایزنی‌ها به این برسیم که ابتدا کالاها در استان توزیع شود و سپس به دیگر استان‌ها داده شود.
وی ابراز داشت: مشکل روغن بر اساس گفته مسؤولان کشوری تا آخر این هفته برطرف می‌شود، زیرا واردات انجام شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان عنوان کرد: آن‌طور شنیده‌ام، توزیع شکر در برخی از تعاونی‌های روستایی با صف‌های طولانی مواجه شده است که این موضوع باید بررسی شود و چنانچه قرار است سهمیه بیشتری اختصاص داده شود این کار را انجام دهیم.


مهرابی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌هایی که گرفته‌ام، توزیع کالا از طریق فروشگاه‌های زنجیره ای بهتر از مغازه‌ها به دست مردم می‌رسد که این موضوع هم باید بررسی شود.
همچنین در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان اعلام شد تاکنون ۱۰۰ هزار تن گندم با کیفیت مطلوب در استان کرمان خریداری شده است و ۲۰ هزار تن هم گندم وارداتی داشته‌ایم و خرید گندم همچنان ادامه دارد و در ذخایر مشکلی نداریم و این در شرایطی‌ست که سال گذشته ۸۰ هزار تن گندم خریداری شده بود. استان کرمان همچنین در زمینه تامین شکر و برنج هم مشکل خاصی ندارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر