menusearch
رادیو افق کوروش

اولین رویداد دورهمی تجربه در گروه صنعتی گلرنگ

اینستاگرام رادیو افق کوروش
سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ | ۲۳:۴۰:۵۸
جستجو
نشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره اینشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ای
۱۴۰۱/۱۱/۲۲ شنبه
(1)
(0)
اولین رویداد دورهمی تجربه در گروه صنعتی گلرنگ
اولین رویداد دورهمی تجربه در گروه صنعتی گلرنگ

به گزارش رادیو افق کوروش ،اولین رویداد «دورهمی تجربه» پیرو تفاهم‌نامه‌ی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با بنیاد حامیان دانشگاه تهران با هدف حمایت از دانشجویان نخبه و اعتلای فعالیت‌های علمی، پژوهشی و توسعه‌ی کشور در تاریخ 20 شهریور ماه با حضور معاونت سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ به نمایندگی از این مجموعه، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران در دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار گردید.


این رویداد با هدف تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه، کمک به ارتقا سطح توسعه انسانی کشور، تبادل دانش علمی و تجربی بین صنعت و دانشجویان و حمایت از ایده ها و ترویج نوآوری. در سه حوزه «مهارت‌های شغلی» ، «کارآفرینی» و «ایده و طرح» برگزار شد. در هر حوزه مدیران و متخصصان با دانشجویان به گفت‌وگو تخصصی نشستند و تلاش شد به سوالات و چالش‌های پیش روی دانشجویان جهت ورود به کسب‌وکارها، ارائه ایده، اجرای پروژه و.... پاسخ داده شود.


گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ طی تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد حامیان دانشگاه تهران در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی از سال 1396 تاکنون 672 دانشجوی مشتاق تحصیل ایرانی و غیر ایرانی را بورسیه کرده است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر