فیلم کوتاه " زندگی لزج " با حمایت افق کوروش ، از جشنواره Art Slope نیویورک جایزه گرفت . 

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
۱۳۹۸/۲/۲۹ یکشنبه
(2)
(0)
فیلم کوتاه " زندگی لزج " با حمایت افق کوروش ، از جشنواره Art Slope نیویورک جایزه گرفت . 
فیلم کوتاه

رادیو افق کوروش _ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کورورش، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در صحنه ی هنر از تولیدِ فیلم کوتاه "زندگی لزج" حمایت کرد.
این فیلم  توانست در کمتر از 4 ماه و پس از کسبِ افتخار آفرینی در جشنواره های فیلم کوتاه داخلی و منطقه ای، به جشنواره های معتبر بین المللی راه پیدا کند و در آخرین حضور بین المللی خود موفق به کسب جایزه بهترین فیلم داستانی فستیوال فیلم کوتاه Art Slope نیویورک آمریکا گردد .
تا کنون فیلم کوتاه "زندگی لزج"  به جشنواره بین المللی ازمیر ترکیه، جشنواره معتبر تیرنای آلبانی، جشنواره معتبر دانشجویی watersprite در کمبریج، جشنواره چنای هندوستان، جشنواره Queens world نیویورک، بیستمین جشنواره cellu lart آلمان، indie Cyprus film قبرس و  نهمین جشنواره figari film ایتالیا راه پیدا کرده و  تحسین تماشاگران این جشنواره ها را به دست آورده است .. " زندگی لزج " پانزدهمین حضور بین المللی خود را در جشنواره Figari Film Festival ایتالیا تجربه می کند.
جمعی از هنرمندان کشورمان در اظهارنظرهایی جداگانه ضمن تبریک از بابت کسب موفقیت های داخلی و خارجی این فیلم کوتاه، از حمایت فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در آثار هنری و هنرمندان جوان قدردانی کردند.
لازم به ذکر است؛ نویسندگی و کارگردانی " فیلم کوتاه زندگی لزج " با محسن مهری، تهیه کنندگی این اثر با معین تک روستا و علیرضا رحیم زاده، مدیریت فیلمبرداری این فیلم با عارف نامور و بازیگر این فیلم رضا رباط جزی بوده است. موسیقی و صداگذاری فیلم از سوی هومن اسماعیلیان و جلوه های ویژه آن توسط حسن پیله ور انجام شده است.


 
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده