menusearch
رادیو افق کوروش

اجرای سراسری طرح کالابرگ در افق کوروش

اینستاگرام رادیو افق کوروش
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۱۷:۶
جستجو
نشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره اینشست اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ایتعامل سازمان حمایت با فروشگاه های زنجیره‌ای
۱۴۰۲/۶/۲۶ یکشنبه
(0)
(0)
اجرای سراسری طرح کالابرگ در افق کوروش
اجرای سراسری طرح کالابرگ در افق کوروش

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در 31 استان و 480 شهر به سامانه کالا برگ الکترونیک متصل شده و پذیرای هموطنان عزیز در سراسر کشور است.

 

به گزارشرادیو افق کوروش، این شرکت در بیش از 3 هزار شعبه در سراسر کشور با هدف افزایش قدرت خرید هموطنان، در طرح کالابرگ الکترونیکی مشارکت کرده‌ است. مشتریانی که مشمول دریافت یارانه هستند، می‌توانند علاوه‌بر استفاده از یارانه کالا از تخفیفات افق کوروش نیز بهره‌مند شوند.

 

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پس از اجرای موفق طرح کالابرگ الکترونیک در چهار استان هرمزگان، قزوین، گیلان و اراک، از تاریخ 15 اسفند ماه و در آستانه نوروز این طرح در سراسر ایران اجرایی شده است. کالاهای اساسی از جمله شیر، پنیر، ماست، روغن مایع پخت و پز، شکر، قند، مرغ، تخم مرغ، برنج و ماکارونی مشمول این طرح هستند.

 

در این طرح یارانه بگیران می‌­توانند تا 35 روز زودتر از تاریخ معمول واریز یارانه­‌ها به‌صورت کالابرگ الکترونیک از یارانه خود استفاده نمایند. به این صورت که پانزدهم ماه یارانه نقدی ماه بعد به صورت اعتبار الکترونیک برای یارانه بگیران در نظر گرفته می­‌شود و یارانه بگیران تا یک ماه فرصت دارند از اعتبار کالابرگ الکترونیک خود استفاده کنند. به عنوان مثال یارانه فروردین ماه که معمولا بیستم فروردین ماه واریز می‌شود از پانزدهم اسفند ماه به اعتبار کالابرگ الکترونیک اضافه می‌شود و تا 15 فروردین ماه فرصت استفاده از اعتبار کالابرگ الکترونیک فروردین ماه وجود دارد. مبلغی که به‌عنوان یارانه نقدی فروردین در بیستم فروردین واریز خواهد شد معادل کل اعتبار کالابرگ الکترونیک منهای میزان اعتبار مصرف شده در طول فاصله زمانی پانزدهم اسفند تا پانزدهم فروردین است.

 

شایان ذکر است که هنگام خرید، به‌منظور حفظ حق آزادی در انتخاب و احترام به سلایق متفاوت مشتریان، امکان خرید از میان کالاهای متفاوت با برندهای مختلف میسر شده ‌است. میزان یارانه کالاهایی که شامل این طرح هستند، از فاکتور خرید تا سقف میزان اعتبار از بخش اعتباری کارت بانکی سرپرست خانوار کسر می‌شود و مابقی مبلغ بصورت نقدی از مشتری دریافت می‌گردد. میزان مبلغ یارانه کسر شده در ذیل فاکتور و با عنوان کالابرگ الکترونیک بصورت شفاف قابل ملاحظه است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر