menusearch
رادیو افق کوروش

پیام نوروزی دکتر حسین صبوری

اینستاگرام رادیو افق کوروش
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۲:۴۵
۱۴۰۰/۱/۲ دوشنبه
(1)
(0)
پیام نوروزی دکتر حسین صبوری
پیام نوروزی دکتر حسین صبوری

به گزارش رادیو افق کوروش دکتر صبوری قائم مقام مدیرعامل فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش، طی پیامی فرا رسیدن نوروز 1400 را تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

 

همکاران گرانقدر سلام  و خداقوت عرض میکنم خدمت شما و خانواده های محترمتان.


 در هرکجای ایران که هستید درفروشگاههای فرانچایز و غیرفرانچایزدرانبارها درستاد مناطق و دفتر مرکزی.در استانه ی سال جدید شاید بهتر باشد که فقط از امید بگوییم و شادی اما اگر اشاره نشود به سختی های سال 1399 شاید نتوان بازتاب ،تحلیل و برداشت درستی داشت ازانچه که همکاران افق کوروش در سال 1399 رقم زدند اگرگفته شود که سال گذشته سخت ترین سال قرن بود بیراه نیست .در سال گذشته مواجه بودیم با یک بیماری خطرناک که همه گیری جهانی پیدا کرد.از سوی دیگر فشارهای اقتصادی زیادی بر دوش هموطنانمون بود .اما هر دوره ی سختی را پایانی است و پایان هر دوره سختی با تلاش و همت مردان و زنانی رقم میخورد که برای ساختن دنیا و بهتر کردن زندگی خود و دیگران تلاش میکنند ،همکاران من در افق کوروش ازین دست مردمانند .

 

در سال گذشته توانستیم با تلاشی که در مجموعه صورت گرفت علاوه بر خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان کارنامه ی موفق و درخشانی داشته باشیم .بخشی از دست اورد های افق کوروش در سال گذشته اینها هستند :

 

-ارائه ی بیش از 2000 میلیارد تومان تخفیف به هموطنان عزیزمان رسیدن به مرز 19000 همکار در کل کشور.
 -گذر کردن تعداد فروشگاهها از 2550 فروشگاه.
-کسب رتبه 35مین شرکت برتر ایران.
-راه اندازی فروش اینترنتی و رسیدن به رکورد 50000 فاکتور روزانه درحوزه ی کالا های سوپرمارکتی.
این نتایج و دست اورد ها محقق نمیشود مگر با داشتن همکارانی چون شما، لطف خداوند ، جهت گیری درست سازمان، مدیریت مناسب و اتکا به گروه صنعتی بزرگی چون گروه صنعتی گلرنگ.
در سال گذشته در مسیر رسیدن به چشم اندازسازمان که قرار گرفتن بین 250 خرده فروش برتر دنیاست ،به خوبی گام برداشتیم وتمام هدفگذاری های سازمان محقق شد.


مطمئن و امیدوار هستم که با داشتن همکارانی چون شما سال 1400 نیزبرای افق کوروش سال خوبی خواهد بود و رشد  خدمات رسانی ما کماکان ادامه خواهد داشت و امیدوارم که بتوانیم شرایط رشد و رفاه را نیز برای همکارانمان به شکل بهتری فراهم کنیم.


 برای شما ارزوی سال خوبی دارم سالی سرشار از تن درستی شادکامی و نیک بختی./

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر