ماهنامه صوتی رادیوافق کوروش ، شهریور 98 +فایل صوتی

کانال اینستاگرام رادیو افق کوروش
۱۳۹۸/۶/۲۴ یکشنبه
(4)
(0)
ماهنامه صوتی رادیوافق کوروش ، شهریور 98 +فایل صوتی
ماهنامه صوتی رادیوافق کوروش ، شهریور 98 +فایل صوتی

رادیو افق کوروش - 

+   گروه صنعتی گلرنگ ، در آستانه بازگشایی مدارس ، همراه هموطنان آسیب دیده ازسیل بود .

ارسال بسته‌ها ی لوازم التحریراز روز سه‌شنبه، ۱۲ شهریور آغاز شد و طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش از ۲۰ شهریور ماه تمامی آن‌ها در اختیار دانش‌آموزان آسیب‌دیده از سیل در این چهار استان قرار گرفت.

قابل ذکر است که : بخش قابل توجهی از توزیع نیز توسط فروشگاه‌های افق کوروش براساس معرفی و حواله‌های صادره از کمیته امداد انجام شد.
+  همزمان با فرارسیدن ماه محرم و صفر و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) شبکه رادیویی افق کوروش با تولید و پخش ویژه برنامه هایی به این مناسبت به سوگواری میپردازد .

 رادیو افق کوروش در خصوص ویژه برنامه‌های این شبکه در محرم، با اشاره به برنامه ریزی و تدارک خلاقانه و متفاوت شبکه‌های رادیوی افق کوروش برای ایام عزاداری امام حسین(ع)، از تولید و پخش برنامه های متفاوت  خبر داد

+رئیس هیات مدیره افق کوروش به همراه مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در بازدید از انبارهای سرد و خشک افق کوروش در استان تهران از تلاش و زحمات همکاران قدردانی کردند ، امیرخسرو فخریان در این بازدید  ضمن اعلام این خبر که هم اکنون شعب افق کوروش از 1600 شعبه عبور کرده است، بر افزایش و تکمیل ظرفیت انبارهای موجود شرکت تاکید کرد.  

+   شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورش در مرداد ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی ۷.۳۱۳ میلیارد ریالی شده تا به این ترتیب جمع درآمد‌های عملیاتی تجمیعی شرکت به بیش از ۲۹ هزار و ۳۳۲ میلیارد ریال برسد. 

+   امیرخسرو فخریان  از برگزاری فروش‌های ویژه در فروشگاههای زنجیره‌ای همزمان با برنامه اصناف به منظور برپایی نمایشگاههای مهر خبر داد و گفت:

مطابق هماهنگی‌های به عمل آمده ،لوازم التحریر و نوشت‌افزار مورد نیاز مردم در قالب یک برنامه‌ریزی مشخص، در یک پکیج اقتصادی و با قیمت مناسب، در اختیار خانوارها قرار خواهد گرفت ، بر این اساس فروش ویژه فروشگاههای زنجیره ای از ۱۵ شهریورماه تا ۱۵ مهرماه صورت خواهد پذیرفت .

واما جشنواره های شهریوری افق کوروش

+از 16 شهریور تا 15 مهر ماه به فروشگاه‌های افق کوروش سراسر کشور مراجعه کنید و از تخفیف‌های استثنایی افق  کوروش بر روی محصولات مناسب برای تغذیه بچه‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها بهره‌مند شوید .

+ بیشترین تخفیف
در تمامی فروشگاه های افق کوروش
در دوره جشنواره "توفان تخفیفات" بصورت یکپارچه تخفیفات حداکثری در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش عرضه میشود.
جشنواره "توفان تخفیفات" از اول مرداد ماه 1398 تا 31 شهریور ادامه دارد .

 

فایل صوتی خبر:

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی توسط سایت ساز یوتاب